Fotovoltaická elektrárna

KONZULTACE - PROJEKT - INSTALACE

Naše společnost se zabývá instalací fotovoltaické elektrárny na Vašich domech i firmách a pomáhá tím klientům ušetřit na výdajích za energii, náš klient bude energeticky soběstačný a pomůže chránit životní prostředí. 

Naším hlavním cílem IGM-profi s.r.o. je maximálně rozšířit možnosti solární energetiky do evropských domácností a minimalizovat škody na životním prostředí prostřednictvím zavádění nových technologických řešení pro energetickou účinnost. Zajišťujeme vždy veškeré služby na klíč, včetně administrativy i montáže, tak nemusíte mít strach, že vás necháme někde na půli cesty.

Zaměřujeme se na montáže FVE po celé EU.

Proč FVE - Fotovoltaická elektrárna ?

Pro někoho je primární úspora, kterou vlastní výroba elektřiny skýtá, byť k ní nedochází ihned, zatímco pro jiného může být největším lákadlem energetická soběstačnost či ohleduplný přístup k životnímu prostředí. Na své si díky solárům přijdou i milovníci nových technologií a neotřelých řešení, neboť fotovoltaické panely z křemíkových článků, které přetváření sluneční paprsky v energii, zkrátka v Česku nemá na střeše každý, i když k jejich instalaci přistupuje stále více domácností. 

REFERENCE: